1. Βεντουρής Σωκράτης του τμήματος Γ1 κατέκτησε την 2η θέση στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ.

2. Τσολακίδης Σέργιος του τμήματος Γ4 κατέκτησε την 3η θέση στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα ΤΖΟΥΝΤΟ.

3. Λαζαρίδης Παναγιώτης του τμήματος Γ2 κατέκτησε την 4η θέση στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα ΠΑΛΗΣ.

Επίσης οι  μαθητές της ομάδας Βόλεϊ Αγοριών του σχολείου μας κατέκτησαν  2η θέση στο σχολικό πρωτάθλημα της Ανατολικής Αττικής.

Συμμετείχαν οι μαθητές :

Καραγιάννης Στέφανος  Β2, Μοσχολιός Ευάγγελος   Β2, Θεοδωρίδης Γιώργος Β2, Κωνσταντινίδης Αδάμ  Γ2, Ιβανάι Κλοντιάν Γ2, Μανιδάκης Γιώργος  Β2 , Χατζηιωαννίδης Άρης Β4, Λοϊζίδης Γιώργος Β4, Οικονόμου Αθανάσιος Β3, Φυτάς Βασίλης Γ4, Μπουλούγαρης Γιώργος Γ3.

Ο Διευθυντής και ο σύλλογος των καθηγητών συγχαίρει τους μαθητές και τους εύχεται καλή επιτυχία στις εξετάσεις.

This Week: 923